دسته‌ها
ذرت روسیه

خرید بی واسطه ذرت روسیه درجه 1

ذرت روسیه درجه 1 را بی واسطه و در کوتاهترین زمان ممکن از طریق بزرگترین سایت فروش آنلاین تهیه کنید. این مجموعه انواع ذرت روسی درجه یک را به قیمت زیر بازار عرضه می کند.

ذرت دامی و بهترین نوع این محصول

ذرت، یکی از انواع دانه ‌های غلات می باشد که سرشار از خواص بسیار ارزشمند جهت تغذیه دام و طیور است.
این دانه از زمان های بسیار دور به سبب ارزش غذایی بالا و تاثیرات مثبت آن بر عملکرد دام و طیور، در جیره غذایی حیوانات نقش داشته و بیشترین ارزش ذرت به میزان پروتئین و کلسیم بالای آن خواهد بود.
ذرت حاوی کربوهیدرات های ساده ای می باشد که به راحتی شکسته می شوند و همین موضوع باعث انرژی ژا بودن این دانه شده که میزان ۳۵ درصد باید در جیره غذایی دام ها استفاده شود؛ در غیر این صورت سبب مسمومیت دام و نرمی گوشت آن می گردد.
این محصول خوش خوراک است و در صورت آسیاب شدن، خوش خوراکی و هضم آن نیز افزایش می یابد که در این صورت هم باید با رعایت دستورات فوق مصرف شود‌.
میزان پروتئین، نشاسته، کلسیم، فسفر، منیزیم، پتاسیم، کربوهیدرات و بسیاری از مواد مغذی دیگر در این ماده وجود دارد که همگی در روند افزایش فراورده های دامی نقش اساسی دارند که از این میان گلوتن بیشتر تاثیر گذارتر بوده و باعث افزایش گوشت و شیر دام خواهد شد.
تاثیرگذاری دانه ذرت و انرژی ژایی آن بالا است که از طرفی صنعت دامپروری نیز درحال گسترش می باشد؛ پس با این حساب نیاز به ذرت نیز افزایش می یابد و تولید کشور پاسخگوی این میزان نیاز شدید نخواهد بود و اقدام به واردات دانه می کند.
ذرت روسیه درجه 1 از انواع محصولات وارداتی است که کیفیت آن زبانزد بازار نهاده های دامی وارداتی می باشد.

ارقام مختلف ذرت دامی درجه یک

همانطور که اشاره شد، ذرت یکی از انواع دانه‏ های غلات است که به واسطه فراوانی نشاسته، ارزش غذایی نسبتا بالایی دارد و بدین سبب توانسته در جیره خوراکی دام جای بگیرد.
دانه ذرت، نشاسته، مواد پروتئینی، چربی، ویتامین و املاح فراوانی دارد که بدین واسطه محبوبیت آن افزایش یافته است. این حصول که از خانواده غلات است، دارای ارقام مختلفی می باشد که مهمترین آن ها عبارتند از:

  • ذرت دندان اسبی
  • ذرت آردی
  • ذرت مومی
  • ذرت خشن
  • ذرت شیرین
  • ذرت آجیلی

ذرت روسیه درجه 1

موارد ذکر شده تقسیم بندی ذرت با توجه به گونه های مختلف آن است؛ اما این تمایز تنها به شکل و ظاهر نیست، بلکه از لحاظ مناطق کشت شده نیز طبقه بندی دارد که از نظر کیفیت قطعا با یکدیگر تمایز خواهند داشت.
ذرت روسیه درجه 1 از انواع ذرت های واردات به کشور است که سالانه با تناژ بالا جهت مصرف دامی وارد می گردد و خواهان بسیار زیادی دارد که دلیل این میزان تقاضا به علت کیفیت بالای محصول می باشد.

خرید ذرت روسیه درجه یک در نمایندگی آنلاین

ذرت دامی روسیه به عنوان یکی از جیره های غذایی دام ها است که خواهان زیادی داشته و به سبب کیفیت زیاد و مصرف آن نقش بسیار بالایی در روند رشد دام ها دارد.
قیمت ذرت دامی روسیه با توجه به نوسانات موجود در بازار و همچنین کیفیت این محصول در حال تغییر است که البته دخالت دست واسطه گران هم دلیلی قاطع بر این علت می باشد.
اما، راه‌ های زیادی برای تهیه ذرت روسیه درجه 1 وجود دارد که می‌ توان از این راه بهترین محصول باکیفیت را با قیمت مناسب خریداری نمود.
شرکت فروش آنلاین انواع نهادی های وارداتی از بزرگترین مراکزی است که ذرت روسیه باکیفیت را به صورت مستقیم و به قیمت زیر بازار عرضه می کند.
جهت خرید عمده ذرت وارداتی روسی، با کارشناسان این بخش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *