دسته‌ها
ذرت روسیه

قیمت ذرت روس در بندر انزلی با کیفیت بالا

قیمت ذرت روس در بندر انزلی مقرون به صرفه ترین قیمت موجود در بازار است که دارای کیفیت بالا می باشد. متقاضیان گرامی می توانند برای خرید این محصول به روش غیر حضوری اقدام کنند.

آنالیز ذرت روسیه و مشخصات نوع مرغوب آن

یکی از مهم ترین غلات که دارای انرژی بسیار زیاد و ارزش غذایی بالا می باشد و بیشتر زمین های کشاورزی سراسر دنیا را به خود اختصاص داده ذرت است.
این محصول ابتدا در قاره آمریکا کشت شده اما با پیشرفت بشریت و علم و فناوری امروزه در بیشتر زمین های کشاورزی جهان کشت می گردد؛ یکی از با کیفیت ترین ذرت های موجود در جهان ذرت روسیه است.
ذرت روسیه برای دام سرشار از ویتامین های A, B, C و املاح معدنی مانند آهن، فسفر، پتاسیم و کلسیم است که بیشترین بخش آن را مواد نشاسته ایی تشکیل داده اند.

ذرت روس باکیفیت داری ویژگی های زیر می باشد:

  • رطوبت زیر ده درصد
  • بدون خاک بودن بار
  • زرد بودن دانه و عدم وجود سیاهی در انتهای دانه
  • درشت بودن دانه های ذرت

ذرت بسیار خوش خوراک بوده اما برای هضم بهتر باید بلغور گردد، با توجه به گروه حیوان و نوع جیره میزان مصرف این خوراک متغیر است.

ذرت روس وارداتی بندر انزلی

همان طور که می دانید اکثر کشاورزان ایرانی به کشت ذرت مشغول هستند و سالانه مقدار زیادی ذرت تولید و در اختیار دامداران و مرغ داران قرار می دهند.
اما با توجه به افزایش تعداد دام و طیور پرورشی در کشور ذرت ایرانی پاسخ گویی نیاز متقاضیان نمی باشد و باید ذرت خارجی وارد کنند.
کشور روسیه یکی از بزرگ ترین تولید کننده گان ذرت مرغوب است، این کشور به دلیل تولید ذرت بیش از نیاز کشور خود بهترین ذرت دامی را به کشورهای دیگر صادر می کند که کشور ما از خریداران اصلی ذرت روسی می باشد.
ذرت روس از بهترین ذرت های وارداتی است که از بندر انزلی وارد می شود، دامداران شمال کشور که به دلیل نزدیک بودن به بندر انزلی می توانند به راحتی این محصول را خریداری کنند.
متقاضیان دیگر شهر های ایران نیز نگران خرید این محصول نباشند زیرا ذرت وارداتی بندر انزلی با کیفیت عالی و قیمت مناسب به تمام شهرها عرضه می گردد.

قیمت ذرت روس در بندر انزلی

بهترین قیمت ذرت روس در بندر انزلی

ذرت از خوراک های مغذی و مفید برای استفاده در جیره دام می باشد به همین دلیل اکثر دامداران به دنبال خرید بهترین ذرت با قیمت مناسب هستند.
با توجه به پیشرفت و افزایش دامداری های موجود در سراسر کشور با کمبود ذرت مواجه شده و برای برطرف کردن نیاز دامداران باید به واردات ذرت اقدام شود.
بندر انزلی یکی از بزرگ ترین وارد کننده گان ذرت می باشد که بهترین ذرت دامی را از کشور روسیه وارد کشور می کند و در اختیار متقاضیان قرار می دهد.
ذرت روس یکی از بهترین ذرت های وارداتی است که توانسته است نظر بسیاری از پرورش دهندگان دام و طیور را به خود جلب کند.
مهم ترین مسئله برای دامداران قیمت این محصول می باشد که این مرکز برای فراهم آوردن آسایش مشتریان ذرت روس را ازران تر از همه جا به فروش می رساند.
قیمت ذرت روس در بندر انزلی بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است و مشتریان می توانند برای خرید این محصول از روش غیر حضوری استفاده کنند.
متقاضیان گرامی دیگر نگران تلف شدن وقت خود در ترافیک و صرف هزینه های اضافه رفت و آمد نباشند زیرا می توانند در منزل خود در کمتر از چند دقیقه بهترین ذرت دامی روس را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرند.
مشاوران این مرکز آماده خدمت رسانی و ثبت سفارش مشتریان گرامی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *