دسته‌ها
ذرت روسیه

مناسب ترین قیمت ذرت دامی روسیه در نمایندگی آنلاین

قیمت ذرت دامی روسیه همان قیمت اقتصادی و بدون واسطه قابل ارائه در این نمایندگی فروش می باشد. برای خرید عمده مناسب ترین کیفیت نهاده های دامی هم اکنون سفارش آنلاین خود را در این وب سایت معتبر به ثبت برسانید.

شرایط واردات ذرت دامی به بازار داخل

ذرت یک محصول زراعی است و سومین غله مهم در دنیا به شمار می رود، که به عنوان یکی از مهم ترین غلات پرمصرف هم در تغذیه انسان و هم به عنوان خوراک دام و طیور می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است.
بیش تر از نیمی از ذرت کشت شده در دنیا، در آمریکا تولید می شود. پس از آن کشورهایی همچون اسپانیا، ایتالیا، پرتغال، اندونزی، آفریقا، هندوستان، چین، روسیه و برزیل بیش ترین میزان تولیدات ذرت را در دنیا دارند.
شایان ذکر است که ذرت دامی از نظر پروتئین فقیر می باشد، از این رو بهتر است همراه با علوفه هایی که غنی از پروتئین هستند در خوراک دام و طیور مصرف گردد.
همانطور که می دانید چندین سال است که کشور ایران با مشکل کم آبی مواجه است. به همین دلیل کشت و پرورش تمامی محصولات کشاورزی به میزان چشمگیری کاهش یافته است.
ذرت نیز از این معضل مستثنی نبوده و تولیدات آن کم تر شده است. همچنین افزایش روز افزون جمعیت، نیاز به گوشت و شیر دام را نیز افزایش داده است.

ذرت دامی روس بخرم یا ذرت برزیلی؟

همانطور که متوجه شدید ذرت تولیدی داخلی نمی تواند پاسخگوی نیاز دامداری ها باشد. از طرفی همان میزان اندک ذرت تولید شده نیز با قیمت به شدت گرانی به فروش می رسد.
پس چاره ای نیست جز این که به واردات ذرت دامی خارجی از کشورهای خارجی روی آورد، در این صورت می توان ذرت با کیفیت درجه یک را با قیمتی منصفانه تر خریداری نمود.
قیمت ذرت دامی روسیه در مقایسه با ذرت دامی برزیل و دیگر نهاده های دامی وارداتی به دلیل این که به کشور ایران نزدیک تر می باشد، از لحاظ هزینه حمل و نقلی بسیار مناسب تر است.

قیمت ذرت دامی روسیه

قیمت ذرت دامی روسیه به چه فاکتورهایی وابسته است؟

لازم به ذکر است که ذرت دامی روس نسبت به تمامی نمونه های وارداتی و همچنین داخلی بسیار ارزان تر بوده و کیفیت بسیار خوبی نیز دارد.
در نتیجه شما دامداران و دامپروران عزیز با خرید ذرت دامی ارزان قیمت و در عین حال مرغوب، می توانید هزینه های دامداری خود را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید.

از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت ذرت دامی روسیه موارد زیر را می توان نام برد:

نحوه خرید

فروشگاه خریداری شده

نوسانات قیمت ارز

مرکز فروش مستقیم ذرت دامی از بندر

ذرت دامی روسیه در بنادر، سیلوها و همچنین در مراکز فروش مربوطه به صورت عمده و خرده عرضه می گردد. اما پیدا کردن ذرت اصل برزیل کاری بسیار دشوار است.
چنانچه امروزه افرادی ناشناخته که به دنبال هر راهی برای کسب منافع بیش تر خود هستند در حال فروش انواع ذرت دامی نامرغوب با قیمتی گزاف به دامداران می باشند.
از این رو پیشنهاد می شود ذرت دامی مرغوب و درجه یک را از مراکز فروش آنلاین معتبر خریداری نمایید.
در این مرکز فروش، ذرت خارجی دامی با ارزان ترین قیمت ممکن به صورت بدون واسطه عرضه می گردد.
شما دامداران و دامپروران محترم می توانید با اطمینان از اصل بودن کیفیت این نهاده دامی، خرید خود را به صورت آنلاین از طریق این مرکز فروش انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *