دسته‌ها
جو روسیه

خرید جو روس فوری بار امیر آباد

جو روس فوری بار امیر آباد با قیمت روزانه، در شرکت بازرگانی زرفیروز، امکان سفارش خرید در تناژ بالا دارد. جهت ثبت سفارش آسان می توانید با مشاورین این مجموعه ارتباط بگیرید.
حتما می دانید که امروزه درصد بالایی از دامپروری های جهان، از دانه جو به عنوان اصلی ترین خوراک دام، استفاده می نمایند.
در حال حاضر کشور روسیه به سبب اختصاص دادن سطح گسترده ای از زمین های کشاورزی خود به کشت جو، یکی از اصلی ترین منابع تأمین کننده جو در دنیا به شمار می آید.
از آنجا که جو هم مصرف انسانی و هم مصرف دامی داشته، پس نرخ فروش بالایی را هم در بازارهای حال حاضر دنیا تجربه می کند.
در کشور ما با توجه به اینکه گاها با کمبود زیر ساخت های لازم در بخش کشاورزی مواجه هستیم، تولید جو داخلی، پاسخگوی نیاز بازار نیست.
این موضوع سبب گشته تا شاهد میزان واردات گسترده ای از انواع جو دامی از کشوری مانند روسیه به بازارهای کشورمان باشیم که اتفاقا هم از کیفیت و هم از قیمت مناسب تری برخوردار است.
آیا می دانید که جو روس مرغوب چه ویژگی هایی دارد و چگونه می توان بدون واسطه، این محصول را سفارش خرید مستقیم در تناژهای بالا داد؟

جو روس و ویژگی های آن

همانطور که متوجه شدید، هم اکنون بسیاری از مراکز دامپروری نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای جهان، از جو به عنوان اصلی ترین خوراک دام استفاده می کنند.
جو با توجه به دارا بودن ترکیبات ارزشمند، می تواند در افزایش وزن دام ها، نقش فزاینده ای را دارا باشد.
میزان پروتئین موجود در جو دامی، بیشتر از دیگر دانه های غلات بوده و همین مهم سبب شده تا شاهد نرخ بالای فروش انواع جو دامی در دنیا و نزد دامپروری ها باشیم.
جو روس یکی از اصلی ترین جو دامی وارداتی به کشورماست که از مرغوبیت فوق العاده ای برخوردار است.
از آنجا که جو دامی وارداتی کیفیت ها و حتی رنگ متفاوتی هم دارد، بنظر می رسد که جو دامی سفید روس، جزو بهترین نمونه های جو خوراک دام می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد.
در حال حاضر بهترین جو روس فوری بار، از بنادر شمالی کشور مانند امیر آباد، انزلی و …، امکان خرید مستقیم از دست وارد کنندگان و یا تأمین کنندگان با حواله گیری، دارد.

جو دامی روس درجه 1 از کجا بخرم؟

بی شک تمامی دامداری ها می دانند که تنها با خرید جو دامی درجه 1 و مرغوب است که می توانند کیفیت رشد دام های خود را دو چندان کرده باشند.
جو به سبب دارا بودن میزان پروتئین فوق العاده، رشد سریع دام ها همراه با وزن دهی را برای آن ها رقم می زند و برای یک دامدار، چی بهتر از این؟
اگر قصد خرید تناز بالا از انواع جو دامی روس درجه 1 را دارید، به شما توصیه می کنیم که خرید خود را از طریق شرکت های فروش مستقیم که یا خودشان وارد کننده مستقیم جو روس هستند یا با وارد کنندگان معتبر در ارتباط اند، تجربه نمایید.

جو روس فوری بار امیر آباد

جو روس فوری بار امیر آباد در شرکت زرفیروز

جو روس فوری با امیر آباد هم اکنون امکان خرید در تناژ بالا با قیمت آنی و روز بازار را در مرکز شرکت زرفیروز دارد.
اگر می خواهید قیمت کاملا رقابتی و اقتصادی را برای خرید عمده جو دامی هزینه کنید، این مجموعه پیشنهادات ویژه ای برای شما دارد.
شایان ذکر است که قیمت محصولات خوراک دامی با نوسانات زیادی مواجه بوده و این موضوع سبب شده تا شرکت های فروش، همه روز قیمت خود را اعلام کنند.
شما می توانید سفارش خرید خود را با همان قیمت قبلی، در کمترین روز کاری، در هر کجا که هستید، دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *